piątek, 14 grudnia 2012

Streszczenia odcinków :) Wywiad!

Cześć! :)

Już są, już są! Nowe streszczenia odcinków :)
Proszę bardzo:


Odcinek 1613
Bartek wraz w weterynarzem starają się poprawić stan zdrowia osiołka. Relacje pomiędzy Wojtkiem i Florkiem nadal są złe. Wojtek decyduje się dać Florkowi nauczkę. Igor omawia z Sabiną sytuację w firmie jej ojca. Uważa, że Sabinie brakuje dobrego doradcy, który pomógłby jej w prowadzeniu biznesu. Ona proponuje mu stanowisko pełnomocnika. Grażynie nie przypada do gustu decyzja córki. Marysia odwiedza Sandrę i zastaje u niej Jakuba. 


Odcinek 1614
Marysia opowiada Hubertowi o chłopcu mieszkającym z Sandrą. Okazało się, że Jakub jest siostrzeńcem Sandry, o którym Hubert nigdy nie słyszał. Wojtek zaimponował Malwinie stanowczą postawą w konflikcie z Florkiem. Seweryn, Łazanek i Śmiałek przepędzają Kazika z Wadlewa. Grażyna postanawia poinformować Karola o tym, że Sabina mianowała Igora pełnomocnikiem w firmie Wekslera. 


Odcinek 1615
Grażyna odwiedza przebywającego w więzieniu Karola Wekslera. Informuje go o nierozważnych decyzjach biznesowych Sabiny. Karol jest zirytowany i zaczyna obwiniać Grażynę o zaistniałą sytuację. Nie cofa się nawet przed groźbami. Ona nie widzi powodu, dla którego miałaby znosić takie traktowanie i wychodzi. Dominik odwiedza Fabiana. Sandra przeczuwa, że jest śledzona. 


Kto namąci w jej związku? - wywiad z Anetą Zając (superseriale.pl)

 
Marysia Radosz to dobra, bezpretensjonalna dziewczyna. Ci, którzy znają aktorkę bliżej wiedzą, że jest taka również w życiu. Tyle, że w realnym świecie radzi sobie znacznie lepiej niż jej bohaterka. Po rozstaniu ze swoim partnerem, ojcem jej dzieci Mikołajem Krawczykiem, stanęła na nogi i zorganizowała sobie życie na nowo. A jak poradzi sobie Marysia?
  
Dlaczego Marysia winę o wypadek Huberta obarczyła winą Szymona?
- Ponieważ przed laty, w podobnych okolicznościach uległ wypadkowi brat Szymona. Z tamtej sprawy udało mu się wyjść bez oskarżenia. Uznano go niewinnym, ale brat doznał trwałego urazu. Marysia dopatruje się analogii, podejrzewa, że Szymon, chcąc pozbyć się rywala - Huberta sam upozorował wypadek.
Jak się czuje z tym oskarżeniem, gdy dowiaduje się, że Szymon jest niewinny?
- Będzie miała wyrzuty sumienia. Z trudem, ale przeprosi Szymona.
Czy uzna, że Hubert miał prawo wyzwać Szymona na pojedynek, gdy dowiedział się o uwodzeniu Marysi?
- Uznała, że nawet w imię miłości, głupio jest narażać się ale... będzie zadowolona. Przecież kobiety uwielbiają być adorowane i umacniane w przekonaniu, że kochający mężczyzna jest gotów na każde poświęcenie. Nie przeczuwa, że pojedynek na skałkach może być tragiczny dla jednego z nich.
Dlaczego Marysia nie potrafiła powiedzieć Szymonowi "odczep się"?
- Pewnie nie potrafi tak wprost i jednoznacznie wypalić komuś w twarz, że jest intruzem. Nie darzy miłością Szymona, ale mam wrażenie, że go lubi, można nawet powiedzieć, uznaje go za przyjaciela. Jednak za każdym razem, gdy Szymon przekroczy granicę, daje mu do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana.
A czy to, co robił nie zahaczało o stalking?
- Nieee... To nie ten kierunek i wystarczy spojrzeć na Szymona, aby zrozumieć, że komplementy od takiego faceta są dla kobiety miłe.
Dlaczego Marysia nie powiedziała Hubertowi o podrywie?
- Dla Szymona Marysia była obiektem zauroczenia, natomiast on dla niej tylko nieszkodliwym adoratorem. Nigdy nie przekroczyli niebezpiecznej granicy. Nie był jakimkolwiek zagrożeniem dla jej związku, więc nie było powodu go informować.
Czy Marysia nadal będzie z Hubertem?
- Scenarzyści 'Pierwszej miłości' są tak nieprzewidywalni, że nigdy nikt nie może być pewny swoich serialowych losów. Uważam jednak, że związek Marysi i Huberta przeszedł już bardzo wiele, i widać, że ma mocne podwaliny, aby trwać nadal. Nie wyobrażam sobie, aby ta para się rozstała. Ale obawiam się, że w tym związku jeszcze ktoś 'namąci'.
Co z Hubertem?
- Jego los w rękach scenarzystów. Mam nadzieje, że aktor grający tę rolę czyli Michał Czernecki ma tak dużą grupę wiernych fanów, że nie pozwolą, aby postać zniknęła.
 
 I jeszcze inne zdjęcia: 

 

 

 

  W poniedziałek nowy Świat Seriali, może będzie coś o PM!

No i koniec :) 
Pozdrawiam! 

11 komentarzy:

 1. super! :)) skąd bierzesz te zdjęcia? :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia pochodzą głównie z facebooka :)

   Usuń
 2. Ty a ja się zastanawiam jak można spaść z prawie 20 metrów na skałę i wyjść praktycznie bez szwanku. Kręgosłup cały, zero złamań, głowa cała i wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 3. No widzisz tośka spadła 2 metry z drzewa i noga w 3 miejscach złamana...a z miesiąc już mieszka u śmiałka z tego powodu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za streszczenia,zawsze można na Ciebie liczyć :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz (odkąd oglądam PM) widze Malwine w takim stanie..bez makijażu.. straszna jest. jak nie ona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja myślę że Ten Jakub u Sandry to będzie syn Huberta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten Jakub to jest 13- letni siostrzeniec Sandry, o którym Hubert nigdy nie słyszał.

   Usuń
  2. może to jest niby siostrzeniec sandry,a tak naprawdę to może się okaać jej syn i może huberta,haha ale fajnie by było,może jak sandra zaszła w ciąże to już dradzała huberta i nie wiedziała czyj on jest,a nie była gotowa nianczyć dziecko,a teraz musi się nim zająć,fajnie by było jakby ten mały okazał się synem sandry i huberta,to może wtedy hubert zostawił by marysię i może ona związałaby sie z szymkiem,bo on jest super,a hubert to nudziarz jakich mało

   Usuń
 7. Hej!
  Czytam już Twojego bloga od dłuższego czasu i zastanawiam się czy nie byłabyś zainteresowana pewną propozycją. Otóż prowadzę z kilkoma osobami ocenialnię i bardzo chętnie oceniłabym Twojego bloga. To adres ocenialni:
  http://ocenialna-blogow.blogspot.com/
  Jeżeli jesteś zainteresowana to pisz na moje gg (lo la) które znajduje się na blogu lub po prostu na maila. Z wielką chęcią oceniłabym Twojego bloga, ponieważ czytam go prawie od początku, a poza tym oglądam ten serial od 2004 roku (od pierwszych odcinków)
  Mam nadzieję, że Twoja odpowiedź będzie pozytywna, pozdrawiam! :))

  OdpowiedzUsuń
 8. "Los Huberta w rękach scenarzystów". Czy ktoś mógłby dać namiary na tych scenarzystów. Należy im się solidny kopniak za te nudy i głupoty w serialu.

  OdpowiedzUsuń